Najlepsze sale konferencyjne w Krakowie - Przewodnik

Kraków to obecnie dynamicznie rozwijający się ośrodek biznesowy na terenie którego znajdziesz sporą liczbę nowoczesnych sal konferencyjnych. Różnego rodzaju obiekty mogą poszczycić się wysokim standardem wyposażenia, a także nowoczesnymi rozwiązaniami umożliwiającymi organizację spotkań na najwyższym poziomie. Zapraszamy do naszego przewodnika!

W Krakowie znajdziesz sale o zróżnicowanym standardzie – od prestiżowych wnętrz konferencyjnych do trzygwiazdkowych ośrodków umożliwiających przygotowanie spotkania za całkiem przystępną cenę.

Hotel Kossak****
Jest to luksusowy obiekt położony w centrum Krakowa, który wyróżnia się eleganckimi wnętrzami oraz najwyższą jakością obsługi. Ten czterogwiazdkowy hotel specjalizuje się w organizacji wydarzeń dla klienta biznesowego. Hotel Kossak dysponuje profesjonalnym centrum konferencyjnym, które znajduje się na szóstym piętrze obiektu. W jego skład wchodzą trzy sale konferencyjne oraz unikatowa Oranżeria. Klienci biznesowi zainteresowani oferta hotelu mogą wybierać spośród trzech pomieszczeń: A, B oraz C. Ich powierzchnie wynoszą odpowiednio 56, 37 oraz 47 mkw, co w wyniku połączenia daje łączna przestrzeń konferencyjną wynoszącą aż 140 mkw. W salach możliwe jest organizowanie spotkań dla uczestników w liczbie od 18 do 170.

Nowe Centrum Administracyjne
Budynki dawnego Centrum Administracyjnego Huty im. Tadeusza Sendzimira w Krakowie to wyjątkowa architektura, która umożliwia organizację niezapomnianych szkoleń i konferencji. Do dyspozycji jest tutaj aż 6 sal, z których największa, Sala Teatralna, mieści do 200 osób. Socrealistyczna zabudowa zachwyci każdego swoim klimatem. Status zabytku zdecydowanie podnosi rangę każdego wydarzenia. Wszystkie budynki połączone są między sobą podziemnym tunelem, który zapewnia dogodną komunikację oraz wyjątkowe wrażenia. Co więcej, przy okazji organizacji konferencji można również uwzględnić w programie zwiedzanie schronu mieszczącego historyczne centrum dowodzenia kombinatem na wypadek zagrożenia.

Hotel Duet
Tańsze i wygodne rozwiązanie w trzygwiazdkowym hotelu dysponującym salą konferencyjną z możliwością obsługi 60 osób. Na czas konferencji zapewniany jest catering i poczęstunek oraz dostęp do sprzętu audiowizualnego. Świetny wybór dla tych którzy chcą zorganizować profesjonalne szkolenia a dysponują ograniczonym budżetem.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 793 00 58 00

E-mail: kontakt@ziemia-limanowska.pl

Planujesz organizację konferencji, bankietu lub imprezy firmowej? Doradzimy, dlaczego wybór hotelu jest najlepszym pomysłem dla przygotowania tego typu imprez